UZDRAWIANIE PRANICZNE

Uzdrawianie Praniczne jest bardzo skuteczną formą bioenergoterapii, która pomaga naszej sile życiowej (prana) płynąć w sposób bardziej harmonijny poprzez nasze ciało energetyczne oraz czakry, jak i usuwa wszelkie potencjalne blokady w jej naturalnym przepływie. Uzdrawianie Praniczne jest bezdotykową formą terapii, działającą wyłącznie na poziomie energetycznym.

Udrożnienie naturalnego przepływu naszej energii życiowej w naturalny sposób prowadzi do przywrócenia optymalnego zdrowia nie tylko ciału fizycznemu, ale także umysłowi. Tak jak światło słoneczne oraz różne jego kolory mają potencjał uzdrawiający, tak nasza osobista energia życiowa oraz jej różne kolory lub jakości przywracają nas do zdrowia podczas sesji Uzdrawiania Pranicznego.

Uzdrawianie ciala

Uzdrawianie Praniczne jest bardzo efektywne dla szerokiej gamy schorzeń, takich jak choroby oczu, uszu, gardła, skóry, serca i układu krążenia (w tym zapobieganie wylewom różnego pochodzenia), choroby układu oddechowego, pokarmowego, moczowego, rozrodczego, kostnego, mięśniowego, chorób krwi, mózgu, układu nerwowego czy chorób nowotworowych. Zapobiega też powstawaniu chorób i eliminuje je zanim zamanifestują się w ciele.

Psychoterapia

Uzdrawianie Praniczne jest również bardzo przydatne w przywracaniu zdrowia naszemu umysłowi, nie tylko ciału. Łagodzi oraz ulecza dolegliwości takie jak stres, rozdrażnienie, niepokój, smutek, histeria, fobia, depresja, trauma, obsesja, agresja, bezsenność, szumy w uszach czy jąkanie.

Pozbycie sie uzaleznien

Uzdrawianie Praniczne jest również niezwykle pomocne w pozbywaniu się uzależnień i może okazać się ogromną pomocą tam, gdzie inne metody zawiodły.

Litoterapia

Proces uzdrawiania wspomagam także kryształami. Pomagam w doborze uzdrawiającego krzystału, jak i oczyszczam dane kryształy czy kamienie szlachetne (również te rodowe) oraz energetyzuję je, aby mogły Ci służyć uzdrawianiem lub ochroną. Noszenie i przebywanie w zasięgu nieoczyszczonych kryształów może być przyczyną wielu schorzeń i złego samopoczucia.

Wspieram leczenie

Dodatkowo wspieram Twój proces uzdrawiania wykorzystując metody takie jak ziołolecznictwo, mudry, mantry, joga, ćwiczenia uspokojające oraz ocena przydatności leków medycznych.

POROZMAWIAJMY