BIOENERGOTERAPIA
W dzisiejszych czasach najczęściej szukamy „zewnętrznych” rozwiązań dla różnych dolegliwości, zapominając o najpotężniejszym źródle uzdrawiania, które kryje się w nas samych. Często, gdy tradycyjne metody uzdrawiania zawodzą, wskazuje to na to, że trzeba poszukać źródła choroby w zaburzeniach energetycznych w naszym biopolu. Właśnie tym zajmuje się bioenergoterapia.
Bioenergoterapia polega na diagnostyce zaburzeń energetycznych w naszym biopolu oraz na przywracaniu nam właściwego biorytmu przy wykorzystaniu pracy na poziomie energetycznym oraz nieinwazyjnych metod medycyny naturalnej. Poprzez udrożnienie subtelnych kanałów energetycznych, nasza siła życiowa może naturalnie przywrócić nasze ciało do zdrowia.

Rola bioenergoterapeuty

Bioenergoterapeuta przekazuje energię drugiej osobie i pomoga w przywróceniu prawidłowego biopola, co prowadzi do wewnętrznej równowagi oraz zdrowia. Zadaniem bioenergoterapeuty jest wychwycenie wszelkich dysonansów energetycznych i przywrócenie ciału fizycznemu oraz energetycznemu ich naturalnego, harmonijnego rytmu.

Sesje z bioenergoterapeuta nie tylko w Poznaniu

Serdecznie zapraszam do skorzystania z siły, którą daje nam Matka Natura. Bioenergoterapia nie tylko wspaniale wspomaga medycynę konwencjonalną, ale również pomaga tam, gdzie medycyna zawodzi, poprzez udrażnianie naszych kanałów energetycznych na harmonijny przepływ siły życiowej.

POROZMAWIAJMY